Temat: Kody
View Single Post
stare 08.05.2005, 07:29   #1
Jeanne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oh, dzięki wielkie, ale mam pytanie: czy to skurczanie się jakoś ustawia żeby jeden sim się zmniejszył, czy on mi zmniejszy wszystkie simy? Bo ja chcę zmienić tylko jedną postać....
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.