Temat
:
Kody
View Single Post
08.05.2005, 07:29
#
1
Jeanne
Guest
Postów: n/a
Oh, dzięki wielkie, ale mam pytanie: czy to skurczanie się jakoś ustawia żeby jeden sim się zmniejszył, czy on mi zmniejszy wszystkie simy? Bo ja chcę zmienić tylko jedną postać....
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Jeanne