View Single Post
stare 15.05.2005, 20:00   #1
Angel com
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie "Obóz szatana" moje 1 fs

Jest to moje pierwsze fs. Każda krytyka będzie przeze mnie godnie przyjmowana.Proszę mi nie mówić i nie oceniać grafiki zdjęć bo sama wiem że jest kiepska, ale nie mogę już tego zmienić. A teraz zapraszam do lektury. Na początek przedstawienie postaci i 1 odc



Kity to wesoła czternastolatka. Blond włosy i pieprzyk pod nosem. Kocha modę i ryzyko. Jest trochę zarozumiała, ponieważ myśli, że blondynki są najzgrabniejsze.



Sandra to optymistka, która ma czternaście lat. Ma czrne włosy. Lubi zwierzęta i nigdy nie ma ciekawych plotek z miasta. Jest szczera i nieśmiała.



Michael ma 14 lat. Jest rudowłosy o zielonych oczach. Lubi komputery i technologię.



Denis. Blondyn. Wredny i rozpieszczony. Lubi dziewczyny i nic innego. Jest strasznie skąpy.



Lindsay. Przyjaciółka Denisa. Wszyscy myślą, że ma blond włosy, ale to farba. Podkochuje się w Denisie.



Odcinek 1 " Obóz" cz 1

-Kity jest najlepsza.
Dziewczyna słyszała głosy. Powoli otworzyła oczy i ujrzała... reklamę kotki Kity.



-Bardzo śmieszne.-powiedziała sama do siebie-Która to godzina? Oj zaspałam do szkoły! Dlaczego tak mnie boli głowa? Ooo..., pamiętam tylko tą impre z okazji wyjazdu rodziców. Mogłam nie pić tego piwa. Teraz mam kaca. Starzy by mnie zabili.
Kity przetarła oczy i ruszyła w stronę łazienki. Zadzwonił telefon. Dziewczyna odebrała i żartobliwie powiedziała:
-Halu? Tu zakład pogrzebowy.
-Bardzo śmieszne. Z tej strony Sandra.- odezwał się głos w słuchawce.



-Czemu nie było cię w budzie?
-Mam kaca i zaspałam.
-Ty i imprezy. Mogę wpaść? Mam okropną wiadomość.-odpowiedziała nędznie Sandra.
-Jasne! Zrobię nam płatki!- ucieszyła się Kity
-Ok. To lecę do ciebie. Mogę przyjść z Michaelem?- zapytała Sandra.
-Naturalnie. To pa.
-Pa .-odpowiedziała Sandra.
Kity siedziała i wpatrywała się w gazetę.



Blondynka już miała chwycić gazetę kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi. Kity pozwoliła wejść towarzyszom. Wszyscy usiedli w salonie i zaczęli rozmawiać.





I jak sie podoba? Wiem, że nie jest idealne, ale myślę, że następne odc. będą ciekawsze.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.