Temat
:
szukam...
View Single Post
10.08.2005, 16:50
#
1
k_a_r_o_l_c_i_a
Guest
Postów: n/a
nie wiem czemu, poprostu klikam zeby albo od razu zainstalowac albo sciagnac i rozpakowac a i tak nie pojawia sie ikona do zainstalowania dodatku...
Reklama
PAMIĘTAJ!
¬ródłem utrzymania forum s± reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecno¶ci
.
k_a_r_o_l_c_i_a