Temat
:
luki...
View Single Post
31.08.2005, 15:33
#
1
T42
Guest
Postów: n/a
Uhm.
Łuki, nie luki tak?
Uzywaj kropek i przecinków. Oprócz tego nie pisz "np. to ale naprzykład tamto".
Nie wiem, może zrób normlanie później wpisz kog move object i usuń?
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
T42