Temat: pomocy
View Single Post
stare 12.10.2005, 12:43   #1
Róża
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał NIJA12
w jakim programie robic obrazy do the sims2 .I skad wziasc Majster plus.
Obrazy sie robi w SimPe, tutaj poradnik---> http://forum.thesims.pl/showthread.php/?t=14768
  OdpowiedĽ z Cytatem

PAMIĘTAJ! ¬ródłem utrzymania forum s± reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.