Temat: Duży problem
View Single Post
stare 31.12.2005, 10:53   #11
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kajoja21
dodawłam sterowniki do karty ale ot nei działa, ciąle sie tak dzieje
Fajnie, że napisałaś jaką masz kartę graficzną...
Objawy, które opisałaś pasują do wszystkich wymienionych wyżej sugestii. Może to być zbyt słaby zasilacz, złe chłodzenie procesora i/lub karty graficznej ale równie dobrze może to być problem z ustawieniami monitora (rozdzielczość i częstotliwość odświeżania).
Możesz sprawdzić podgląd zdarzeń (Start -> Programy -> Narzędzia administracyjne, lub w Panelu sterowania) - przy odrobinie szczęścia będą tam informacje o tym co spowodowało problem.
Żeby wyeliminować winę systemu uaktualnij Windowsa za pomocą Windows Update.
Spróbuj pograć na minimalnych detalach - czy ma to wpływ na czas grania? A tak w ogóle to po jakim czasie od rozpoczęcia gry występuje problem?

Ponieważ komputer jest na gwarancji to samemu niezbyt wiele można zrobić. Najlepiej byłoby wziąć pudło pod pachę, płytę startową Simów do kieszeni, udać się do serwisu i tam opisać problem.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.