View Single Post
stare 25.04.2006, 23:27   #19
@T@
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Guralka
gra potrzebuje do uruchomienia bodajże ponad 100MB wolnego miejsca na dysku C
Zależnie od stanu gry (ilości parcel zabudowanych i postaci) od 320MB (->"świeża" gra) do ponad 2GB -> u mnie w tej chwili pliki tymczasowe po uruchomieniu zajmują ~2,5GB.
Cytat:
Napisał MarekS
Jeżeli już dzielisz dysk na części to dziel go na dwie - systemową ok 5 GB i resztę. Nie ma sensu dzielić na więcej - tracisz (niewiele ale jednak) tylko wolne miejsce i możesz spowolnić komputer.
Żeby to miało sens musi zmienić położeniu systemowego folderu "Moje Dokumenty" - domyślnie C:
Gra zapisuje wszystkie pliki na dysku C: w folderze "Moje dokumenty / EA Games", savy i pliki tymczasowe również. Sama instalka to ponad 1GB (gra i dadatki NS, NŻ i W, a potem jest tego więcej. Dużo więcej

A swoja drogą komputer autora wątku powinien ktoś sprawdzić, przyczyną może być po prostu jakiś drobny błąd w instalacji sterowników lub np. uszkodzona pamięć (albo napęd CD, albo jeszcze coś ... jest wiele możliwości).
  Odpowiedź z Cytatem