Temat
:
Domy z serii "Dies Maialis" [BRAK ZDJĘĆ]
View Single Post
06.05.2006, 13:11
#
1
Shaggy
Guest
Postów: n/a
Cytat:
Napisał
Kash
Nie no, kompletna wpadka.
Nie mój styl, co prawda moje kolory, ale w jakimś takim dziwnym połączeniu. Bryłka do kitu.
Chrzan.
Ale jesteś miła...
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Shaggy