Temat: simki by nina
View Single Post
stare 25.05.2006, 20:51   #1
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ta nastolatka mi się nie podoba... Nie lubię tej fryzury i w ogóle... Ma za szeroko rozwarte oczy, zbyt 'gruszkowatą' twarz i w ogóle brzydka. Ale dorosła nie jest zła

Pozdrawiam
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.