Temat
:
Tomb Raider
View Single Post
01.06.2006, 13:22
#
4
Asulkä
Guest
Postów: n/a
Ohhhh...Ja uwielbiam grać w TR, ostatnio kupiłam(!) sobie 7 i utknełam w 3 levelu na samym końcu xd (walka z Takamoto).
Asulkä