Temat: Tomb Raider
View Single Post
stare 01.06.2006, 13:22   #4
Asulkä
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ohhhh...Ja uwielbiam grać w TR, ostatnio kupiłam(!) sobie 7 i utknełam w 3 levelu na samym końcu xd (walka z Takamoto).
  Odpowiedź z Cytatem