View Single Post
stare 23.04.2007, 20:33   #1
Cannabis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Porządkowanie folderu Downloads za pomocą programu Download Organiser.

I Segregowanie dodatków.

1. W folderze Downloads (w Moich Dokumentach) tworzymy odzielne katalogi dla każdego rodzaju dodatków, jakie posiadamy.



2. Ściągamy program Download Organiser stąd: http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=227925



3.
Zapisujemy program na dysku, po czym rozpakowujemy go (np. przy pomocy programu WinRar).



Gdy rozpakujemy pliki, otwieramy program.



4. Wybieramy opcję Select Folder. Szukamy folderu Downloads ( domyślnieC:\Documents and Settings\NAZWA UŻYTKOWNIKA\Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads)



5. Klikamy na przycisk Start.

6. Po zakończeniu skanowania, ujrzymy spis naszych wszystkich dodatków. Najlepiej posegregować je według rodzaju dodatku, w tym celu klikamy na przycisk Type.



7.
Zaznaczamy wszystkie dodatki tego samego typu (np. akcesoria), klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy opcję Move to Folder.



8. Gdy pojawi nam się okienko, zaznaczamy opcję Show all download sub-folder....




9. Wybieramy odpowiedni folder, po czym klikamy na przycisk Move Files.



10. Postępujemy w ten sposób do momentu, gdy wszystkie pliki zostaną przyporządkowane do odpowiednich folderów.
Koniec z bałaganem w folderze Downloads !



II Wyszukiwanie powtarzających się dodatków.

1.
Wybieramy z menu File opcję Scan for duplicates.




2. Jeśli jakiś dodatek się powtarza, wyświetli się nam odpowiedni komunikat.
Najlepiej jest wtedy nakazać programowi usunięcie duplikujących się przedmiotów. W tym celu wybieramy TAK.





Cytat:
Napisał Zozolinka
kazdy chce jakis poradnik zamiescic
... a więc i ja nie mogłam się powstrzymać ;o


może komuś się kiedyś przyda ._.

Ostatnio edytowane przez Cannabis : 23.04.2007 - 20:40
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.