View Single Post
stare 21.07.2007, 17:09   #1
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Zrób sobie lokaja.

Prosty poradnik jak stworzyć lokaja bądź pokojówkę, którzy będą pracować dla nas za darmo.
  1. Przejdźcie do Trybu Tworzenia Rodziny i stwórzcie sima, najlepiej emeryta. Nazwijcie go jakoś stosownie, np. jak ja "Alfred".
  2. Jeżeli chcecie mieć pokojówkę, to stwórzcie simkę emerytkę i również dajcie jej jakieś fajne imię.
  3. Wybierzcie fryzurę jak dla lokaja. Niech wygląda poważnie i nonszalancko.
  4. Możecie mu również dać okulary, wąsy, co tylko chcecie.
  5. Następnie ubierzcie go w jakieś eleganckie ubranko, najlepiej garnitur.
  6. Teraz najważniejsze - charakter. Znak zodiaku obojętny, ale punkty charakteru musicie przydzielić Wy. I tak:
    • Niechlujny/Schludny - 10 (musi sprzątać wszystko co choć trochę brudne, prawda?),
    • Nieśmiały/Otwarty - 5 (będzie zagadywać do Simów),
    • Leniwy/Aktywny - 5 (nie będzie leniem non stop siedzącym na kanapie),
    • Poważny/Lekkoduch - 0 (Lokaje nigdy nie są wesołymi ludźmi ),
    • Zrzędliwy/Uprzejmy - 5 (To mówi samo przez siebie).
  7. Aspiracja obojętna, ale chyba najbardziej by pasowało Pragnienie Popularności.
  8. Następnie tworzycie resztę rodziny, np. żonę i męża dla których Alfred będzie "pracował".
  9. Budujecie dom, umieszczacie w nim rodzinę z lokajem (ja poszłam na łatwiznę, bo wprowadziłam ich do już gotowego domu w grze ).
  10. Otwieracie konsolę kodów (Ctrl + Shift + C) i wpisujecie:
    • Boolprop testingcheatsenabled true
  11. Przytrzymując klawisz Shift klikacie na lokaja i klikacie "Make Unselectable".
  12. Tak oto macie o lokaja o którego nie musicie się troszczyć, bo sam sobie poradzi. I będzie sprzątać wam za darmo całym dom.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 11.08.2023 - 19:41
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.