View Single Post
stare 13.08.2007, 11:54   #16
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Przypadkowe szczęście Ilony Dembek - serial obyczajowy

Cytat:
Napisał zastepca
fajne Jak ty to robisz z tym znikaniem i ogniem?
Chodzi Ci o teleportowanie, tak? W każdym razie trzeba mieć InSIMenator. Jak masz InSIMenator'a, to klikasz gdziekolwiek na ziemi. Żeby się tam przenieść wciśnij 'Teleportuj tutaj' i sie teleportujesz . Ja akurat zmieniłem metodę teleportacji na znikanie, a nie to 'w obłoku', bo mi się nie podoba to. Co do ognia, to także trzeba mieć InSIMenator. Klikasz gdziekolwiek na ziemi, wybierasz opcję 'Edytory...' i tam dajesz 'Więcej...' aż znajdziesz 'Ustawienia własne InSIMenatora'. Pojawia Ci sie na ziemi taka gazeta. Klikasz na nią i wybierasz chyba 'Dodaj menu ognia', ale nie pamiętam dokładnie. Później, żeby wywołać pożar, klikasz gdziekolwiek na ziemi (tam gdzie chcesz ogień) wciskasz 'Inne...' i znajdź 'Pożar w tym miejscu' (czy jakoś tak). Jak chcesz ugasić wszystkie pożary, to również klikasz gdziekolwiek na ziemi, znowu wciskasz 'Inne...' i wybierasz 'Ugaś wszystkie pożary'. Mam nadzieję, że pomogłem .

Cieszę się, że serial się podoba. 7 odcinek przewiduję na czwartek 16.08. Pozdrawiam
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem