Temat
:
Co chcielibyście zmienić?
View Single Post
18.09.2007, 17:24
#
11
egotastic.
Guest
Postów: n/a
Odp: Co chcielibyście zmienić?
hym, a ja mam takie pytanie:
kiedy mi zniknie oficjalne upomnienie? chyba kazdemu skasowaliscie a ja mam. chyba ze ja 'bardziej' zasluzylam =dd
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
egotastic.