Temat
:
Włosy z emosims
View Single Post
03.11.2007, 14:05
#
1
Pamela
Zarejestrowany: 15.07.2007
Skąd: Zabrze
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 1,069
Reputacja: 10
Odp: Włosy z emosims
Tam na górze klikasz na genetics, potem wyswietlają ci się trzy opcje, wybierasz tą po środku czyli hair.
__________________
I've been burning in water and drowning in flame
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Pamela
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Pamela
Odwiedź stronę domową Pamela
Znajdz więcej postów napisanych przez Pamela