Temat
:
Płotki
View Single Post
23.11.2007, 11:26
#
1
Caroline
Guest
Postów: n/a
Odp: Płotki
to jest dział do The Sims a nie The Sims 2
chyba, że chodzi Ci o takie płotki do TS1
to Ci nie pomogę i z góry przepraszam ^^'
Ostatnio edytowane przez Caroline : 23.11.2007 -
11:32
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Caroline