Temat
:
Kod seryjny - brak instrukcji do gry :(
View Single Post
30.11.2007, 14:38
#
1
Lilith
Zarejestrowany: 17.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 538
Reputacja: 10
Odp: Kod seryjny - brak instrukcji do gry :(
Mozesz napisać do EA, zdarzało się, że przysyłali nową grę wraz z nową instrą
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Lilith
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Lilith
Znajdz więcej postów napisanych przez Lilith