View Single Post
stare 06.12.2007, 16:51   #1
kasiula215
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dodatki XaiyoU <3

Janelle jest bardzo ładna i przypadła mi do gustu,zresztą fajny makijaż fryzurka i ubranko,ale Monique mi się nie podoba,ubrania ładne ale jakoś twarz i włosy już nie..Masz talent :smirk: rzuć linkiem
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.