View Single Post
stare 15.12.2007, 22:28   #1
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: kolejna kawalerka by me :P

Z zewnątrz bardzo ładnie , ślicznie wygląda ten pokój oszklony. Tylko coś mi nie pasują drzwi do garażu.

W wewnątrz mi się nie podoba.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.