Temat
:
Zmiana miasteczka akademickiego
View Single Post
17.12.2007, 16:51
#
1
SylveX
Guest
Postów: n/a
Odp: Zmiana miasteczka akademickiego
przenieś simy do skrzyni rodzin, stracą tylko troche kasy z konta
bo stare sprzety są używane(w tym ściany)
Prycha, możesz wyjaśnic o co chodzi w twoim poście??
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
SylveX