Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
Oki. Dzienx za krytykę. Już wiem co mam poprawić. A jeśli chodzi o datę dodania 2 odcinka FS to chyba będzie 3 kwietnia. Bo już mam prawie gotowe fs. 
|
Całe FS?

Czy raczej odcinek? Bo jaki jest sens w tym, żeby po pierwszym odcinku, w którym trochę rzeczy wymaga poprawy pisać całe FS?
A co do dat to rzeczywiście. Chcesz dawać jeden odcinek co miesiąc? (Bo na to wychodzi). A jeśli w dodatku FS nie jest takie ciekawe i fajne, czytelnicy nie będą z zapałem czekać. A Ty jak jakaś, kurczę nie wiem, królowa... Na zasadzie "Niech znają łaskę pana". Tylko sobie tak nie myśl.
No dobra, poczekamy już do tego 3 kwietnia, ale za to (mój osobisty wymóg) chcę widzieć odcinek z PORZąDNYMI poprawkami. Bo czasu miałaś naprawdę sporo. (Jeszcze jedno, tak na marginesie: JA w ciągu miesiąca dałabym radę napisać CO NAJMNIEJ 1 FotoStory, a nie 1 odcinek...)