Temat
:
Romantyczna posiadłość
View Single Post
24.04.2008, 13:27
#
1
Koornela
Guest
Postów: n/a
Odp: Romantyczna posiadłość
OJJ...Troche ci to niewyszło... W kuchni pusto.Eh w ogóle wszędzie świeci pustkami.
Mogłabyś podobierać barwy i takie tam ozób troche dać. 3/10 za dobre chęci
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Koornela