View Single Post
stare 08.05.2008, 19:48   #1
edzia114
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie Odp: Nie mog± się wyprowadzić!!

U mnie jak klikam na gazetę/komputer to wyskakuje kto ma się wyprowadzić itp. No i wtedy przyjeżdża taksówka i simowie żegnaj± się. A u Ciebie to może być bł±d gry.
  OdpowiedĽ z Cytatem

PAMIĘTAJ! ¬ródłem utrzymania forum s± reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.