Temat
:
Nie mog± się wyprowadzić!!
View Single Post
08.05.2008, 19:48
#
1
edzia114
Guest
Postów: n/a
Odp: Nie mog± się wyprowadzić!!
U mnie jak klikam na gazetę/komputer to wyskakuje kto ma się wyprowadzić itp. No i wtedy przyjeżdża taksówka i simowie żegnaj± się. A u Ciebie to może być bł±d gry.
Reklama
PAMIĘTAJ!
¬ródłem utrzymania forum s± reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecno¶ci
.
edzia114