Temat
:
Zmiana grupy wiekowej sima wstecz.
View Single Post
23.05.2008, 17:45
#
1
brzos
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Odp: Zmiana grupy wiekowej sima wstecz.
A może z shiftem? Altem? Ctrlem? Źle wpisałaś Ageblablablę?
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
brzos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika brzos
Znajdz więcej postów napisanych przez brzos