Temat
:
Czy grasz jeszcze w The Sims 1? - nowa ankieta
View Single Post
25.05.2008, 09:36
#
1
Sander
Zarejestrowany: 19.02.2006
Skąd: Białystok
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 87
Reputacja: 10
Odp: Czy grasz jeszcze w The Sims 1? - nowa ankieta
Co do The Sims 1 to Ea land traktuję jako TS1 więc gram...
__________________
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Sander
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Sander
Znajdz więcej postów napisanych przez Sander