View Single Post
stare 25.05.2008, 09:36   #1
Sander
 
Zarejestrowany: 19.02.2006
Skąd: Białystok
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 87
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy grasz jeszcze w The Sims 1? - nowa ankieta

Co do The Sims 1 to Ea land traktuję jako TS1 więc gram...
__________________
Sander jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.