View Single Post
stare 02.07.2008, 19:09   #1
Edytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Muszelka"

ojej, ale kolo domu pusto. Nie podoba mi sie ogrodzenie i we wnatrz tez nie jest za ladnie. Nie zachwycilas mnie 3/10
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.