View Single Post
stare 21.07.2008, 14:47   #1
LOL
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Asia by Wikuńka.

Jest ładna,ale ma nos za długi.Ogólnie jest taka inna...oryginalna
 

PAMIĘTAJ! ¬ródłem utrzymania forum s± reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.