View Single Post
stare 11.09.2008, 18:22   #246
Alisha
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: >London<
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 605
Reputacja: 10
Idea Odp: Który wiek u simów jest najlepszy?

Cytat:
Napisał Adams Zobacz post
Najbardziej lubię grać bobasami Nastolatki też fajne, ale musiałbym się nauczyć uciekać z domu bo nie wiem jak to się robi.
Dzwonisz do kumpla/kumpeli pod opcjá ,,Wymknij sie z domu". Jesli masz z nim/niá dobre kontakty to przychodzi o 1.00 (w nocy; AM).

Cytat:
Napisał Ritty Zobacz post
Bobas - bardzo fajny wiek, ale za krótki. Nigdy mi się nie udało nauczyć bobasa mówienia, chodzenia i załatwiania potrzeb w nocniku. Zawsze tylko jedną, ewentualnie dwie z tych rzeczy. (...)
Uzyj kodu aspirationPoints i dopisz 7000. Tyle wystarczy na mleko Homogeniusz. Daj swojemu toddler'kowi (malemu dziecku) platynowa aspiracje (aspirationLevel 5) i daj mu mleko. Kiedy sie napijé to bedzie sie szybcciej uczyl wszystkiego, dziéki czemu zdázysz go/já nauczy wszystkiego.
__________________
Pomóż głodnym dzieciom!
Kto mnie jeszcze pamięta?
[img]http://i42.************/2u6cs4z.jpg[/img]

Ostatnio edytowane przez Alisha : 14.09.2008 - 18:46
Alisha jest offline   Odpowiedź z Cytatem