View Single Post
stare 29.11.2008, 17:57   #1
vibratoria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Park Herzoga

Oto arcydzieło sztuki klasycznej, które przenosi nas do świata ciszy, błogości i szczęścia.
Wnętrze podoba mi się mniej. Ale ten Ogród. Przepiękny. I sztalugi, scena, ławeczki, fontanna... Cudownie dobrane oświetlenie. Wszystko idealnie skomponowane. Pozostaje puścić sobie Czwartą Symfonię i zatonąć w marzeniach.

Padam do nóżek Architekcie ulmille.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.