Temat
:
"Offelia" by zelkam
View Single Post
02.12.2008, 19:00
#
1
legolas
Guest
Postów: n/a
Odp: "Offelia" by zelkam
Z całego domu podoba mi się tylko łazienka.
Reszta nie w moim stylu.
A i jeszcze świecąca podłoga jest ok.
Reszta jakoś może być ,ale nie mój styl 4.9/10
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
legolas