View Single Post
stare 19.12.2008, 16:04   #1
all_day
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Skarpety na kominku?

A nie można ich ściągnąĆ z jakiejs stronki albo co??
Najlepiej, zeby były Maxisa, ale "z braku laku dobry kit"....

Ostatnio edytowane przez all_day : 19.12.2008 - 16:43
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.