View Single Post
stare 22.12.2008, 19:52   #1
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co najbardziej lubicie w The sims 2:Cztery pory roku?

Cytat:
Napisał justinea4 Zobacz post
Dzięki niemu gra bardziej odwzorowuje rzeczywistość. Pogody, zmiany klimatu i temperatury ...
Dokładnie za to samo lubię cpr
Po prostu dodaje ważny życiowy aspekt i staje się bliższa rzeczywistości.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.