Temat
:
Co najbardziej lubicie w The sims 2:Cztery pory roku?
View Single Post
22.12.2008, 19:52
#
1
asiolek
Guest
Postów: n/a
Odp: Co najbardziej lubicie w The sims 2:Cztery pory roku?
Cytat:
Napisał
justinea4
Dzięki niemu gra bardziej odwzorowuje rzeczywistość. Pogody, zmiany klimatu i temperatury ...
Dokładnie za to samo lubię cpr
Po prostu dodaje ważny życiowy aspekt i staje się bliższa rzeczywistości.
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
asiolek