Temat
:
Osiedle by BJORK
View Single Post
02.01.2009, 11:31
#
1
Intenso
Guest
Postów: n/a
Odp: Osiedle by BJORK
Cytat:
Napisał
paula1996rut
Cytat :
Björk napisała :
Taka opcja dochodzi w OŻ
Ale ja mam OŻ tylko że nie umiem tych rzeczy dać na tą toaletkę!!!!!!
możesz skorzystać z OMSP...
A co do Osiedla-wspaniale! Szkoda, że nie mam OŻ
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Intenso