Temat
:
"Bliźniak"
View Single Post
04.01.2009, 18:47
#
1
Gio
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Odp: "Bliźniak"
Eeee...... Czyli my te linki mamy wklejać sobie do wyszukiwarki? Uch....
TUTAJ
masz poradnik jak sie wkleja zdjecia
Edit: O! Już są zdjęcia
I dobrze. Więc tak:
Dlaczego nie ma wnętrz?!
A tak to ładnie. Bryła pomysłowa, na pewno nie zwyczajna.
Jednak nie ocenię, póki nie urzadzisz wnętrz i nam ich nie pokażesz!
__________________
Evil is a Point of View
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Gio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Gio
Znajdz więcej postów napisanych przez Gio