Cytat:
Napisał Nordin
Niczego się nie nauczyłaś. Dostawałaś wcześniej masę wskazówek odnośnie budowania i meblowania. Nie zmieniło się nic po za tym, że niby robisz jakiś tam ogród. Dom jest kwadratowy, pomieszczenia za duże i ciemne, źle umeblowane.
|
No i ja się w zupełności zgadzam.
Ludzie dają ci dobre rady a ty je zwyczjnie olewasz i oczekujesz lepszych ocen. Buduj dalej ale przeczytaj komentarze jeszcze raz i zastosuj się do nich.
Myslę że wtedy napewno uda ci się wybudować coś lepszego.
Cytat:
Napisał magda_kaulitz
Okna są. I nie mam zawyżonej samooceny, jestem inteligenta. Moja średnia jest najwyższa w szkole. Mam wspaniałego chłopaka i rodzinę.
Dyskryminujecie mnie za to, że słucham Tokio Hotel.
|
Mam wrażenie że wydaje ci się że skoro masz wspaniałe życie to należą ci się wyskokie oceny a wątpliwość maja tylko ci którzy nie lubią Tokio Hotel bo ty lubisz ten zespół.
Dla mnie możesz słuchać "Misia i Margolci" i mieć najgorszą średnią w szkole.
Możesz być sobie Einsteinem ,Bilim Joe albo Pchłą Szachrajką, ale ten dom i tak pozostanie brzydki ;p
Czekam na kolejny dom z wielką nadzieją że coś zmienisz w swoim stylu budowania.