View Single Post
stare 17.01.2009, 19:01   #23
Alraris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

A ja kocham moich kosmitów, gram w Dziwnowie i zainstalowałam sobie nawet kilka skinów z internetu, korych używam - np. Pixie Incubi - taka szara z tatuażem na twarzy. Lubię atmosferę baśniowości, czegoś innego niż na codzień. W najbliższym czasie zamierzam wypróbować wampiry i czarownice. Dotychczas nie miałam tych dodatków, to nie mogłam nimi grać. Tworzę też sobie otoczenia będące rodzajem podróży w czasie - średniowiecze, XVIII wiek...
Uważam, że jak komuś przeszkadza jakaś część gry, nie musi korzystać z tej opcji. NP ja nie mam żadnego wilkołaka ani żadnego zombie, bo mi się nie podobają. Wystarczy nie zaczepiać tych głupich psów, co przychodzą na działkę, aby NIGDY nie mieć wilkołaka. I gra jest wtedy naturalna i taka jak się chce. Bo to jest największa zaleta The Sims - można wykreować świat swoich marzeń, tak jak się komu podoba. I gra nie reklamuje się sloganem: "100% prawdy" tylko "Create your world".
  Odpowiedź z Cytatem