Temat
:
"Stylowa rezydencja" by Tuptu¶ (wersja beta). [BRAK ZDJĘĆ]
View Single Post
21.01.2009, 17:38
#
1
kasetka
Guest
Postów: n/a
Odp: "Stylowa rezydencja" by Tuptu¶ (wersja beta).
nie podoba mi się .
ładnie te schody ułożone ^^ i kuchnia jest ¶wietna
ale reszta mi nie podchodzi <może to kwestia gustu?>
Reklama
PAMIĘTAJ!
¬ródłem utrzymania forum s± reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecno¶ci
.
kasetka