Temat
:
Czy kupisz The Sims 3 ?
View Single Post
27.01.2009, 12:34
#
1
nicram01
Guest
Postów: n/a
Odp: Czy kupisz The Sims 3 ?
cytat:
Zdecydowanie kupię. Zwiastuny i screeny mnie zaczarowały Komp na pewno spełnia wymagania (ahh, kocham Boże Narodzenie ), kasę już uzbierałam. Tylko teraz czekam na premierę
ja też xD
(kocham Boże narodzenie)
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
nicram01