View Single Post
stare 18.02.2009, 15:43   #16
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aleja stokrotki :)

W bryle mogłabyś zmienić dach kodem roofslopeangle 20 (np. 20) na trochę mniejszy.No i mogłaby mieć żywszy kolor.
Cieszę się, że na zewnątrz jest chociaż zarys jakiegoś ogrodu, bo przy większości prac nowych architektów, takowego brakuje. Co prawda mogłabyś się bardziej do niego przyłożyć ale liczą się chęci. Fajny pomysł z tym garażem Szacuneczek. Ja nie potrafię takiego zrobić. Zmieniłabym tylko ułożenie podłóg, nie odejmowałabym tamtych ale co najmniej do wejścia do domu, dałabym te białe panele. Może jeszcze w tyle, tam koło zejścia na tyły.
Za to wnętrza w ogóle mi się nie podobają. Są za ciemne i nie tyle co za wielkie ale mają za mało mebli. Chodzi mi tu o jakieś kwiaty na przykład.

Bez oceny liczbowej. Postaraj się zmienić ustawienia w konfiguracjach i robić fotki printscrenem przy pomocy caps locka.