View Single Post
stare 17.06.2015, 20:42   #181
Wymiatacz
 
Zarejestrowany: 16.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - wrażenia z gry, recenzje

Jak dla mnie gra spoko. Miasto trochę źle że nie tak otwarte jak w trójce, ale tam to nawet nie widziało się co jest w środku i taką rodzinkę sporą to ciężko ogarnąć było na takim mieście, ale w czwórce nie można bezproblemowo pójść do sąsiada. Denerwują mnie te ciągłe ekrany ładowania. Dziwne że to czwarta część a u kobiet i tak nie da się malować paznokci. Grafika jest dosyć przeciętna. Fajnie za to że miasto żyje. Śluby i imprezy to porażka, klikniemy na ustalanie co będzie na ślubie i bach! Ślub od razu się zaczyna, no a ja się nie przygotowałem, a w domu tłok jak cholera. To samo ciąża, simka jak gdyby nic idzie sama bez partnera do szpitala, na dodatek pieszo i to spory kawał drogi. Podoba mi się, że te potrzeby nie spadają tak ciągle. Plusem jest też to że można zmienić aspiracje w każdym momencie i cechy z czasem niektóre dochodzą do sima. Ogólnie gra niezła, ale było ich stać na o wiele więcej
Wymiatacz jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.