Temat: Montauk
View Single Post
stare 14.01.2016, 12:50   #1
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 519
Reputacja: 22
Domyślnie Montauk

Montauk

Maja Pietrzak, simka pochodząca z małego miasteczka, za namową matki postanowiła pójść na studia..
Oksana Pietrzak wiedziała, że studia to jedyna szansa na lepsze życie dla Mai.

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego, pełna obaw i przestraszona jak świnka, która właśnie przyjechała transportem do rzeżni, Maja rozpoczęła naukę na Uniwersytecie Simowym. Dzięki jej znakomitym ocenom w szkole średniej udało się jej uzyskać stypendium.
Oksana była z tego powodu niesamowicie zadowolona, wiedziała że bez tego ciężko będzie jej wspomagać córkę finansowo.

Część 1

Simka jako kierunek swojej nauki wybrała nauki polityczne.. Od zawsze pasjonowała ją praca adwokata. Tym właśnie pragnie zostać po ukończeniu studiów.




Z rodzinnego domu wyniosła niesamowity talent




Jak i również swoje nawyki żywieniowe




Simka lubi zjeść. Dużo jeść.. Mimo tego, że w szkole podstawowej dzieci śmiały się z niej, nigdy nawet na sekundę nie myślała o rzuceniu tego co kocha - jedzeniu wszystkiego co lubi


Dzień przed oficjalnym rozpoczęciem zajęć, Maja wybrała się na zakupy








Gdy tak usiadła sobie na huśtawe, uświadomiła sobie, że otrzymała właśnie szansę od życia. Nigdy się nie poddam, nie ważne jak kiepsko i jak trudno będzie - przyrzekła sobie




Jak się okazało po pierwszym wykładzie, dwójka simów z jej akademika również wybrała ten sam kierunek nauki

- Tak się cieszę, zawsze to razniej prawda?



- Również się cieszę. Maja jestem
- Wybacz, Weronika




Jak się pózniej dowiedziała, Weronika należy do simów mających podejście na nauki w stylu: Jakoś to będzie

Natomiast Kamil sumiennie uczy się z wykładu na wykład - podobnie jak Maja



- Jutro będziemy mówić o ustawie szczęścia ograniczonego
- Jestem taka podekscytowana Kamil
- Ja też, nie mogę się doczekać aż pójdziemy do sądu




Jakiś czas pózniej Kamil poszedł spać, a Maja postanowiła przygotować się do jutrzejszego wykładu

__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.