View Single Post
stare 25.08.2014, 17:41   #1689
Oaza
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Cytat:
Napisał Oaza Zobacz post
Pobrałam dzisiaj łatkę do Własnego Biznesu, ale gdy próbuję ją zainstalować, wyskakuje komunikat, że wystąpił błąd i konieczna może być reinstalacja WB... Normalnie machnęłabym na to ręką, ale nie tym razem. Moi studenci, którzy mają wykłady i egzamin w tym samym czasie, magicznie opuszczają egzamin końcowy, chociaż na nim byli ― a ta łatka właśnie to naprawia. Ktoś wie, o co może chodzić?
Ja znowu w tej sprawie. Zainstalowałam WB od nowa, jeszcze przed wklejeniem na powrót kopii zapasowej spróbowałam zainstalować łatkę... i znów ten sam komunikat. =.= Już w sumie mam gdzieś tego patcha, tylko chciałabym wiedzieć, skąd może wynikać taki problem. Uszkodzona płyta? Coś się pomieszało w plikach wcześniejszych dodatków albo podstawki? Dodatków z internetu nie biorę pod uwagę. W całym Downloads miałam tylko mod na brak ramki pauzy (btw. wcięło mi ten folder Downloads po podmianie EA Games na ten sprzed reinstalki...). A może to przez jakieś wirusy, których antywirus nie daje rady wyłapać?
Chyba jestem przewrażliwiona, ale tyle miałam już z tą grą problemów, że wolę wiedzieć, o co chodzi...
Oaza jest offline   Odpowiedź z Cytatem