View Single Post
stare 06.05.2013, 20:13   #11
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 4-oficjalnie zapowiedziane

Cytat:
Napisał Ilona Zobacz post
My sims 3 Blog opublikowal to zdjecie,ktore zostalo szybko usuniete,w kazdym razie znalazlam je na miom blogu,wiec moge je Wam udostepnic

Cytat:
Napisał Luzak125
Droga Ilona dziękuję za foto. Pozwoliłem sobie je trochę przeanalizować i co ja tutaj widzę.

1. Obok sima jest suwaczek z przedziałkami - możliwe,że w końcu będzie można ustalić wysokość Simów. Faktycznie to ma sens. ok 7 przedziałek. Daje ok 49 kombinacji przy wykonywaniu interakcji. Gdyby suwak był bez przedziałek a można by go przesuwać krok po kroczku to dałoby... miliony animacji interakcji, co jest niemożliwe do wczytywania. Za duża robota by była nawet przy prostym podaniu ręki przez Simy.
2. Będzie możliwość nadania 2-iego imienia dla sima . ( Niewyraźnie widzę middle-name )
3. Pod opcjami płci widzę 4 okienka - czyżby możliwość wyboru postaci nadnaturalnej od podstawki ? ( wampir,wilkołak,wiedźma wróżka ???)
4. 7 grup wiekowych, czyli standard on niemowlęctwa do emeryta, tutaj zmian nie ma.
5. Będziemy mieli od razu możliwość wybrania 6 cech dla sima. Tylko co symbolizują linie łączące okienka czyżby np. kombinacja pewnych cech dawała lepsze profity w relacjach i w życiu danego Sima ?
7. tam gdzie jest mapa miasta chyba te duże okienka to 4 kariery jakie możemy mieć w mieście ( hmm szkoda to ubogo, mam nadzieję,że będzie 1 metropolia ze wszystkimi karierami a nie skakanie od miasta do miasta)Te malutkie kwadraciki to zapewne ,,drogą,, jaka można obrać w danej karierze tak jak w sims 3 od 5-6 poziomu kariery gra nas pyta o kierunek naszej kariery. Aha na obrazku te 4 kariery to : tancerz,aktor, chyba entertainer coś w stylu show-mana i medycyna.
8. można tego nie widzieć ale ostatnie okno po prawo na dole ma wpisane - Online Gameplay , czyli będzie możliwość gry za pomocą internetu.
9. hmmm sim trochę przypomina te z silnika Sims 3 czyli może będą tutaj tylko kosmetyczne zmiany ? fajnie jakby CAS Simów był jak ze Średniowiecza ( PRZEPIĘKNE tekstury skóry a nie ,,laleczki,, z trójki )
10. Widać panel starowania Sima i ... czyżby pogoda już w podstawce ? ( słoneczko z chmurką) Warto zaznaczyć,że występuje to tylko w okienku z Online gameplay. Może na razie pogoda będzie zależna od internetu ( ??? )

Choć sam jestem bardzo sceptyczny do 4 to nie będę ukrywał,że ten kawałek informacji mnie osobiście zaintrygował.

Czy ktoś ma jakiś program lub wie jak można przetworzyć takie foto na lepsza rozdzielczość ? Z pewnością łatwiej by było odnaleźć nowe funkcje jakie nas czekają.
z tego co wynika,to chyba nie taki fake to zdjęcie

specjalnie cytuje ze zdjeciem,zeby moznabylo latwiej opis Luzaka125 zrozumieć
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.