Temat: Vorg
View Single Post
stare 10.05.2012, 21:16   #252
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Naama <3
Uuuuu.. To Nick będzie miał przekichane ^^ (mina z ostatniego zdjęcia mówi sama za siebie) Nie tylko on... Myślę, że Len rozniesie całe to towarzystwo i mam nadzieję, że zabierze Vorga do jakiegoś cudotwórcy. Tylko kogo.... Może Istar xD taaak..to miałoby sens, ale zrobiłby się dobry.
Zaczynam lubić Sunsum. Stała się ludzka? Niemożliwe. To trochę dziwne, żeby zakochała się w Lenie. Może teraz, gdy on jest już demonem będzie jakieś weselicho xD zastanawiam się tylko jak zmienia się w Erin zabiła ją i "ubiera się" w jej zwłoki czy jak?

Tak Sunsum, to jest właśnie przeklęta Biblia, która otwiera się zawsze, gdy temu nikczemnemu demonowi grozi śmierć.

Mam nadzieję, że nic mu nie będzie. Chyba Len nie zajmie jego miejsca? To byłoby dziwne...Vorg bez Vorga

"Pikantna" scena była boska biedna Naama. Jak mógł ją tak potraktować. Co za egoista i cham Ale sobie wybrała moment na przekazanie informacji ^^ nie ma co...

Ucięłaś w chamskim momencie ale dobrze, że masz już następny odcinek <zaciera ręce>
Zdjęcia są genialne <3 szczególnie te w piekle. Takie klimatyczne. Nawet nie przypominają simsów.
Czekam, czekam na więcej!
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem