View Single Post
stare 21.05.2014, 14:53   #5
Annairu
 
Zarejestrowany: 20.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Chwilami miałam takie chwile zwątpienia i chciałam wrócić do TS2 ponieważ czasami mam wrażenie że czegoś brakuje. W dalszym ciągu denerwuje mnie wsiadanie do auta i te "puste" budynki, w sensie sim idzie oglądać występ i znika w budynku na x godzin. Coraz bardziej odnoszę wrażenie że TS3 powstało pod zarobek, TS2 po TS1 było wielkim bum i wow. Całkowicie inna perspektywa, genetyka, możliwości etc. etc. A TS3? To taka niby lepsza dwójka itp. itd. Wiadomo że jest więcej możliwości ale chyba na tym się kończy bo w dalszym ciągu łatwo dopatrzyć się błędów i braków. A może to po prosty wynika z naszej mentalności bo po tym ogromnym przeskoku z TS1 do TS2 cieżko nas było czymś jeszcze zaskoczyć? Nie wiem, moim zdaniem zamiast rzucać się już z TS4 producenci powinni dopracować trójkę bardziej żeby pozbyć się bugów, ledwo skończyli jedno a już wzięli się za drugie. Mimo wszystko zostaję przy trójce (przynajmniej na razie) bo podobnie jak ktoś z przedmówców nie wiem czy dałabym rade przyzwyczaić się na nowo do dwójki w której wielu opcji z trójki brakuje.
Annairu jest offline   Odpowiedź z Cytatem