View Single Post
stare 21.05.2014, 17:01   #8
Kirigato
 
Zarejestrowany: 20.05.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Mi się wydaje, że trudność z upilnowaniem simów to nie tyle "utrudnienie" od twórców gry, co następstwo otwartego świata, nie do uniknięcia.
Ja zawsze gram jednym simem, gra jest bardzo wygodna Może w końcu powinienem go z kimś zeswatać w przyszłości (w sumie to prowadzę ~2-3 single simy w jednym miescie, przeskakujac miedzy nimi. Szalony wynalazca (co z skok w przyszlosc otworzylo wiecej opcji) żyjący w piwnicy, skromno żyjąca dziewczyna i jej ogródek i bogaty "main" sim, będący panem wszystkich i wszystkiego (jak bym zaczynal, to pewnie projektant wnętrz). Bardzo polecam takie kombinowanie z kilkoma rodzinami, wydluza okres do znudzenia.

Ja zawsze miałem trudność z kilkoma simami, a może poprostu brak chęci. Brakuje mi świetnej opcji, oddającej sima pod kontrolę komputerowi. Powiedzmy żenię się, oddaję żonę komputerowi, mieszka ze mną, jesteśmy małzeństwem, ale to komputer nią steruje, a kiedy chce mogę przejąć nad nią kontrolę, taa wtedy to bym się i o dzieci pokusił, dbające same o siebie).
Kirigato jest offline   Odpowiedź z Cytatem