View Single Post
stare 19.06.2016, 19:51   #5
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Emocje - czy to był dobry pomysł?

Mam tak samo jak wy w związku z czwórką (znów). Choć na początku byłam bardzo zainteresowana rozwojem gry, w jakim kierunku pójdą twórcy, śledziłam filmy z tworzenia, co będzie nowego a co pozostanie a tu takie zawiedzenie... Szkoda mi pieniędzy na tą grę, ale grałam u przyjaciółki i budzi niemało zażenowania. Ale pomyślę nad pożyczeniem albo coś, by wydać bardziej sprawiedliwą opinię, bo mogę trochę krzywdzić. Czwórka to nie jest samo zło bo na przykład bardzo podoba mi się możliwość ręcznej modyfikacji ciała, powiększenie na przykład tylko brzucha czy rąk, bo nierzadko były chude nawet u nieco grubszych simów w poprzednich edycjach, no ale już nie odbiegam od tematu. Zdaje się, że emocje miały być jakąś super fajną innowacją ale wszystko jest mocno nienaturalne, wręcz kreskówkowe, przesadne. Ogółem cała gra sprawia mi wrażenie, jakby nie została dokończona i brakło czasu na dodanie więcej rzeczy, ale wydano bo minął czas na tworzenie. Tak jak ktoś wyżej wspomniał. Emocje to bardziej na coś dodatku do tej gry, ale bardziej on ciąży niż daje zabawę, bo własnie te huśtawki nastroju aż bolą. Jakby były tylko w ciąży to mogło by tak być. Czy tam w wieku nastoletnim no ale w każdym jest to irytujące.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem