View Single Post
stare 25.05.2016, 18:26   #17
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Seria The Sims - przesyt?

Moim zdaniem też to idzie w złym kierunku. Kiedyś w samą podstawę TS2 i TS3 mogłam grać godzinami bez znudzenia, raz po raz odkrywając nowe rzeczy. W 4 nie grałam od świąt wielkanocnych. To chyba mówi samo za siebie.

Podstawa 4 jest mocno okrojona względem poprzednich części (i nie chce mi się wierzyć, że niby "dla graczy o słabszych komputerach"), tylko po to, żebyśmy rzeczy, które wcześniej normalnie były w podstawie, dokupić w dodatkach. Słyszałam też, że pierwotnie TS4 miała być jakąś grą online o simsach i potem na szybko dorabiali resztę, byle zdążyć do premiery. W dodatku mam wrażenie, że ludzie odpowiedzialni za to w ogóle nie słuchają zdania graczy, tylko w coraz to nowszych aktualizacjach wpuszczają bezużyteczne opcje zawalające grę/będące jedną wielką reklamą (typu stroje ze Star Wars - WTF? kto tego używa?). Na innych forach można przeczytać mnóstwo negatywnych opinii o kierunku, w jakim idzie gra, a EA zdaje się tego nie słyszeć.

Poza tym mam wrażenie, że kiedyś w dodatkach było więcej rzeczy i opcji, np. w zestawie kuchennym z TS2 mieliśmy aż 2 style kuchni do wyboru, a w TS4 tylko jeden (przypominam że zestaw poświęcony stricte kuchni więc zawartość powinna być skupiona głównie na tym).

(Oczywiście, jak kupisz milion dodatków to rozgrywka na pewno będzie ciekawsza, ale chyba nie o to chodzi...)
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem