Temat: Alice Waters
View Single Post
stare 11.01.2013, 19:49   #94
Panna Lawenda
 
Avatar Panna Lawenda
 
Zarejestrowany: 20.06.2008
Skąd: Chatka Ech
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 1,209
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Alice Waters

Chrupek stwierdził, że to jedno z najlepszych zakończeń na forum, ja się z tym jak najbardziej zgadzam, ale powiedziałabym więcej - całe FS jest jednym z najlepszych na forum. Nie można odmówić ci talentu - wszystko jest cacy, prócz paru błędów wymienionych przez Liv, ale co to jest na taki kawał solidnie napisanego tekstu? Jestem pod wielkim wrażeniem. Co prawda opisów było mało, ale nie wszyscy się w nich specjalizują, wszystko inne zachwyca, więc możemy to sobie podarować ^^. Dialogi świetne, akcja świetna, zakończenie świetne, tajemnicze, nie dopowiedziałeś wszystkiego od A do Z i to mi się podoba. Cóż, jeśli będziesz tak dalej sobie radził, wróżę świetlaną przyszłość! Ojej, cały post to jedno wielkie słodzenie, ale nie potrafię inaczej - nie przy czymś takim. Gratuluję również determinacji - dokończyłeś ładnie wspaniałe FS, mimo swojego bana. Tak w ogóle BARDZO dziwi mnie fakt, że są zaledwie dwa komentarze. Czy nikt nie potrafi docenić tak dobrego opowiadania? To musi być zniechęcające. Lecz masz przynajmniej nas, wiernych fanów twojej twórczości, którzy nigdy cię nie opuszczą :>
Życzę owocnej pracy nad kolejnymi dziełami. Bardzo chętnie poczytam dalsze wytwory twojej wyobraźni
__________________

Ach, Marylo, wszak oczekiwanie czegoś daje nam już połowę przyjemności!
Może się zdarzyć, że się tego nie otrzyma wcale, ale nikt nie może zabronić cieszyć się z oczekiwania.

Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego Wzgórza

Panna Lawenda jest offline   Odpowiedź z Cytatem