Temat: Forumowe VS
View Single Post
stare 19.01.2014, 21:22   #23
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

1. Nazwa Użytkownika Forum: Myrtek
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: No bo wiesz... ja to taka gwiazda, której nawet krótkie wystąpienie wywoła okrzyki radości u publiczności, ale im większa rola tym większa szansa na rozgłos i zdobycie statuetki akademii. B|
4. Cechy charakteru: Uwielbiam czarny humor, a moją bronią przeciw szerzącej się głupocie jest sarkazm z najwyższej półki. Taka "jajcara". Mam wybuchowy charakter i zanim pomyślę to zrobię niestety. Jestem osobą bardzo uczuciową i uwielbiam to okazywać najbliższym. Mam czasem odchyły od normy np. uważam się za panią wszechświata, a kilka chwil później przeglądam internet i jestem bliska depresji, co jest częściej komiczne i żałosne niż poważne. Jestem rozważna, lecz także dziecinna.
5. Własny Sim: Tak (Podeślę Ci jutro wieczorem pewnie moją simkę)
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Chciałabym zobaczyć jak inni poprowadziliby moje losy + występ w takim ogólnodostępnym show to też niezła sprawa i to nie byle kto ma taką szansę! Dodatkowo jest to bardzo nowatorski pomysł i to w wykonaniu naszego forumowego artysty, który odpowiednio zaopiekuje się tą produkcją.
7. Grupa wiekowa sima: Młody dorosły
8. Płeć sima: kobieta
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem